Sıkça Sorulan Sorular

OTOSOR HAKKINDA GENEL BİLGİLER


OtoSOR Otomotiv A.Ş. müşterilerine vadeli ödeme olanağı ile ikinci el araç satın alma imkânı sağlayan bir satış şirketidir. Uzmanlık ve tecrübemizle, ihtiyaçlarınıza yönelik belirlediğimiz 3 aydan 48 aya varan esnek ve uygun vade seçenekleri sunuyoruz. Yaygın bayi ağımızla 2.el araç alış ve satışlarında güvenli bir alışveriş ortamı sağlıyoruz. Hayallerinizdeki araca sahip olmanın yanı sıra, takas ve nakit araç satışı imkânlarımızdan da faydalanabilirsiniz. 

OtoSOR 2017 yılında kurulmuştur. Zamanla şubelerini genişleterek daha fazla müşteriye daha çeşitli hizmet verme hedefinde ilerlemeye devam etmektedir.

Talebinizin onaylanması hâlinde İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya illerinde işlemleriniz aynı gün, çevre iller için ise ertesi gün içerisinde tamamlanır.

Genel merkez çalışma saatleri hafta içi 09:00-18:00 arasındadır. 
İstanbul Otoport'ta yer alan galeri hafta içi ve Cumartesi günleri 09:00-18:00, Pazar günleri ise 10:00-18:00 arasında; İstanbul Autopia'da yer alan galeri ise hafta içi ve Cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında açıktır.
0850 800 40 00 numaralı çağrı merkezi her gün 09:00-18:00 arasında hizmet vermektedir.

OtoSOR'dan alabileceğiniz araçları OtoSOR web sitesinden inceleyebilir, dilediğiniz araçla ilgili başvuru yapabilirsiniz. 

Diğer tüm sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

İletişim formumuzu doldurun, sizi arayalım...

OtoSOR Otomotiv A.Ş. müşterilerine vadeli ödeme olanağı ile ikinci el araç satın alma imkanı sağlayan bir satış şirketidir. Otomobil sektöründeki uzmanlığı ve deneyimi sayesinde 2.el araç alımında güvenli alışveriş ortamı sağlar. Müşterilerini ve iş ortaklarını odağına alarak onlara özel çözümler sunar. Müşteriler ihtiyaçlarına yönelik esnek ve uygun vade seçenekleriyle hayallerindeki araca sahip olmanın yanı sıra, takas ve nakit araç satışı imkanlarından ve avantajlı sigorta paketlerinden de faydalanabilirler.