HİZMETLER

Vadeli Satış

OtoSOR ile hayalinizdeki araca hızlıca kavuşabilirsiniz. Peki bu nasıl olacak?

  1. Kendi aracınızı kendiniz bulup, OtoSOR bayisi ile iletişime geçip başvuruda bulunabilirsiniz.
  2. Web sitemizde yer alan araç portföyünden herhangi bir araç beğenip, başvuru formu doldurabilirsiniz.

Web sitemizden yararlanarak herhangi bir araca kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. İstenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduğunuzda talebiniz hızlıca değerlendirilir ve size özel 48 aya varan vade ve minimum %30 peşinat olmak üzere ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Keşfet

Takas

Eski arabanız ile vedalaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Arabanızı takas yoluyla değiştirmek için artık OtoSOR yanınızda.

Eski arabanıza ait detaylı bilgileri girdikten sonra arabanızın ortalama piyasa değeri tespit edilir. Aracınızın OtoSOR’a özel ücretsiz ekspertizi yapıldıktan sonra son fiyatı belirlenir. Teklifimizi kabul ederseniz değerlendirme sonucu ortaya çıkan son fiyat ile aracınızı yeni aracınız ile takas edebilir, fark kalması durumunda vadeli satış imkanımızdan faydalanabilirsiniz.

Keşfet

Nakit Alım

Aracını hızlı ve kolay satmak isteyen herkesi OtoSOR’a bekliyoruz.

Aracınızı satmak istediğinizde, ilgili OtoSOR bayilerine gidebilir veya web sitemiz üzerinden aracınıza ait istenen tüm özelliklerini girdikten sonra başvuru oluşturabilirsiniz. Aracınızın OtoSOR’a özel ücretsiz ekspertizi yapıldıktan sonra değerlendirilmesi yapılır ve nihai fiyat verilir.

Keşfet

Parato

Araban Sende Paran Cebinde!

Parato ile artık arabanızdan vazgeçmenize gerek yok. Arabanızı OtoSOR’a en iti fiyata satabilir, taksitle geri alabilirsiniz. Hem acil nakit ihtiyacınızı karşılayın hem de arabanız sizde kalsın.

Keşfet