Hızlı Onay: Kişisel bilgilerinizi sisteme girerek OtoSor’a başvuruda bulunabilir, hızlı onay süreci sayesinde değerlendirme sonucunu hemen öğrenebilirsiniz.

Esnek ve Uygun Vade Seçenekleri: İhtiyacınıza yönelik esnek ve uygun vade seçenekleriyle hayalinizdeki araca sahip olmak artık çok kolay.

Sınırsız Alım Gücü: Araç seçerken sınırsız alım gücü sayesinde rahatça pazarlık yapabilir ve istediğiniz aracı satın alabilirsiniz.

Etkilenmeyen Banka Kredi Limiti: OtoSor ile banka kredisi kullanmadan araç sahibi olduğunuzdan banka kredi limitiniz düşmez ve farklı ihtiyaçlarınız için bankaların kredi imkanlarından faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Erken Ödeme Avantajı: Bir süre sonra aracınızı satmak ya da değiştirmek isterseniz, erken geri ödemelerde uygulanan vade farkı indirimi ile ana para borcunuzu indirimli olarak kapatabilirsiniz.

Güvenilir Araç Portföyü: OtoSor’un portföyündeki tüm araçlar güvenilir ekspertiz raporları ile satışa sunulmaktadır.

Avantajlı Sigorta Paketleri: OtoSor, otomobil sektöründeki bütünsel hizmet anlayışı sayesinde ihtiyacınız olan sigorta paketlerini sizin için hazırlar ve avantajlı şekilde sunar.

Top