OtoSOR ile Anlaşmalı Ekspertiz Firmalarından Randevunuzu Alın

Ekspertiz randevusu almak istediğiniz hizmeti seçin.
Araba Almak
İstiyorum
Takas Etmek İstiyorum
Arabamı Satmak
İstiyorum
Parato İstiyorum

Oto Ekspertiz Neden Önemlidir? 

Oto ekspertiz en basit tanımıyla bir Check-up işlemidir. Oto ekspertiz işlemi sırasında satın almayı düşündüğünüz aracın genel ve mevcut durumu hakkında bilgilendirmelere sahip olabilirsiniz. Böylelikle maddi ve manevi kayıpların önüne geçebilirsiniz. 

Hayalinizdeki 2.el araca kavuşurken sadece marka ve modeline değil daha önce aracın nasıl kullanıldığına, herhangi bir hasarı olup olmadığına da bakmak gerekir. En detaylı ve doğru bilgiyi ise TSE onaylı ekspertiz firmalarından sağlanmaktadır. Ekspertiz raporu ile birlikte araca dair tüm değişen ya da tamir edilen parçaları görebilirsiniz. Ekspertiz raporunun sonucu aracın alınmasında kritik rol oynamaktadır. 

Ekspertiz Raporunda Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Ekspertiz raporları aracın tamamına dair detaylı bilgiler sunar. Bu raporda, aracın özellikle kritik parçaları arasında yer alan motor ve taşıyıcı aksamı üzerinde hasar olup olmadığına dikkat edilmelidir. Ek olarak, ekspertiz raporundaki tüm olumsuz durumlar göz önünde bulundurulmalıdır.

Oto Ekspertiz Ne Kadar Sürer? 

Servis sağlayıcısına oranla oto ekspertiz süresi değişiklik gösterse de genellikle 30 dakika ile 2 saat kadar sürer. Kapsamlı ekspertiz paketlerinin tamamlanma süresi, diğer paketlere oranla daha uzundur. 

OtoSOR Müşterilerine Avantajlı & Kampanyalı Oto Ekspertiz  İmkanı 

İkinci el araç alımlarında aracın daha önceki kullanımını profesyonel bir bakış ile öğrenmeniz, oto ekspertiz raporları sayesinde artık mümkündür. Ekspertizi yapılmamış araç satın almak oldukça risklidir. Bu sebeple OtoSOR, müşterilerine özel olarak, araç alımlarında belli ekspertiz firmalarından avantajlı fiyatlarla ekspertiz yaptırma imkanı sunar. 

OtoSOR’un ekspertiz firmaları ile yaptığı anlaşma sayesinde satın almayı planladığınız araç için oldukça kapsamlı raporları çok daha avantajlı bir şekilde elde edebilirsiniz. Uygulanan ekspertiz paketlerinin tümü TSE standartlarına uygun tüm kontrolleri ve fazlasını kapsar. Böylelikle OtoSOR, aracı alan kişinin tüm haklarını korur ve olası bir mağduriyetin önüne geçer.

OtoSOR ile anlaşmalı olan ekspertiz firmalarından dilediğinizi seçebilir, web sitemiz üzerinden randevu alabilir, ilgili ekspertiz firmasının size en yakın şubesinde sahip olmak istediğiniz 2.el aracın ekspertizini kampanyalı bir şekilde yaptırabilirsiniz.