OtoSOR Otomotiv A.Ş. müşterilerine vadeli ödeme olanağı ile ikinci el araç satın alma imkanı sağlayan bir satış şirketidir.

Otomobil sektöründeki uzmanlığı ve deneyimi sayesinde 2.el araç alımında güvenli alışveriş ortamı sağlar. Müşterilerini ve iş ortaklarını odağına alarak onlara özel çözümler sunar.  Müşteriler ihtiyaçlarına yönelik esnek ve uygun vade seçenekleriyle hayallerindeki araca sahip olmanın yanı sıra, takas ve nakit araç alım imkanlarından ve avantajlı sigorta paketlerinden de faydalanabilirler.


Vizyon

Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayarak, ikinci el araç ticaretinde “bütünsel hizmet anlayışı”nın referans noktası olmak.


Misyon

Ticari ilişki içerisinde olduğumuz tüm birey ve kurumlara kalite ve çeşitlilikten ödün vermeden uzman, güvenilir ve samimi bir ticaret platformu sağlamak.


OtoSOR olarak; en önemli kaynağımızın insan kaynağı olduğu bilinciyle hareket etmekte, motivasyonu ve verimliliği yüksek tutarak "insan kaynağı"na yatırım yapmaya önem vermekteyiz. 


Çalışanlarımızın eşitlik ilkesinde değerlendirilmesi bilinci ile hareket ederken, dürüstlük ve şeffaflık ilkelerini ana prensibimiz olarak belirledik. OtoSOR'u tercih edilen bir şirket, çalışanlarını da uzun süreli istihdam edebilme isteğiyle "Çalışmak İçin Harika Bir Yer" olmak için çalışmaktayız. 

hakkımızda
araç satış

2. El Araç Satış Hizmetleri

OtoSOR'un anlaşmalı galerileri vadeli ödeme avantajı ile portföylerindeki araçlarını kolaylıkla satabilirler.

Kendilerinden araç almak isteyen kişi taksitli alım yapmak istiyor ancak banka kredisi kullanmak istemiyorsa, OtoSOR’un kredisiz kefilsiz 48 aya varan taksit imkanından faydalanarak satın alma işlemini tamamlayabilir.

araç satış

Sigorta Hizmetleri

OtoSOR ikinci el araç satışının yanı sıra avantajlı sigorta paketleri ile de hem zaman hem de bütçe tasarrufu yapmanızı sağlar.

Trafik ve Kasko Sigortası ihtiyaçlarınızda sigorta şirketlerinin sunduğu sigorta tekliflerine, poliçe tutarlarına ve poliçe kapsamlarına OtoSOR vasıtasıyla çok kısa bir süre içerisinde ulaşarak, poliçenizi kolayca satın alabilirsiniz.