OtoSOR Otomotiv A.Ş. müşterilerine vadeli ödeme olanağı ile ikinci el araç satın alma imkanı sağlayan bir satış şirketidir.

Müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik esnek ve uygun vade seçenekleriyle hayallerindeki araca sahip olmalarının yanı sıra müşterilere avantajlı sigorta paketleri de sunar. Otomobil sektöründeki uzmanlığı ve deneyimi sayesinde 2.el araç alımında güvenli alışveriş ortamı sağlar. Müşterilerini ve iş ortaklarını odağına alarak, onlara özel çözümler sunar.

kurumsal
araç satış

2. El Araç Satış Hizmetleri

OtoSOR’a üye olup portföyünüzdeki araçları web sitesinde sergileyerek araç almak isteyen yüzlerce ziyaretçiye ulaşabilir, OtoSOR’un vadeli ödeme avantajı ile aracınızı kolaylıkla satabilirsiniz.

Diğer bir yöntem ise aracınızı almak isteyen kişi taksitli alım yapmak istiyor ancak banka kredisi kullanmak istemiyorsa, OtoSOR’un kredisiz kefilsiz 48 aya varan taksit imkanından faydalanarak satın alma işlemini tamamlayabilir.

araç satış

Sigorta Hizmetleri

OtoSOR ikinci el araç satışının yanı sıra avantajlı sigorta paketleri ile de hem zaman hem de bütçe tasarrufu yapmanızı sağlar.

Trafik ve Kasko Sigortası ihtiyaçlarınızda sigorta şirketlerinin sunduğu sigorta tekliflerine, poliçe tutarlarına ve poliçe kapsamlarına OtoSOR vasıtasıyla çok kısa bir süre içerisinde ulaşarak, poliçenizi kolayca satın alabilirsiniz.