Hakkımızda

OtoSor Otomotiv A.Ş. müşterilerine kendi bünyesinde finansman olanağı sağlayarak araç satın alma imkanı veren bir satış şirketidir.

Müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik esnek ve uygun vade seçenekleriyle hayallerindeki araca sahip olmalarının yanı sıra müşterilere avantajlı sigorta paketleri de sunar. Otomobil sektöründeki uzmanlığı ve deneyimi sayesinde 2.el araç alımında güvenli alışveriş ortamı sağlar. Müşterilerini ve iş ortaklarını odağına alarak, onlara özel çözümler sunar.

Hakkımızda
Müşteri Odaklılık

Müşteri Odaklılık

Uzmanlık

Uzmanlık

Dürüstlük

Dürüstlük

Samimiyet

Samimiyet

Kalite

Kalite

Saygi

Saygı

Vizyon ve Misyon

Vizyon ve Misyon

Vizyon

Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayarak, ikinci el araç ticaretinde “bütünsel hizmet anlayışı”nın referans noktası olmak.

Misyon

Ticari ilişki içerisinde olduğumuz tüm birey ve kurumlara kalite ve çeşitlilikten ödün vermeden uzman, güvenilir ve samimi bir ticaret platformu sağlamak.

Hizmetler

2. El Araç Satış Hizmetleri

OtoSor’a üye olup portföyünüzdeki araçları web sitesinde sergileyerek araç almak isteyen yüzlerce ziyaretçiye ulaşabilir, OtoSor’un finansman desteği ile aracınızı kolaylıkla satabilirsiniz.

Diğer bir yöntem ise aracınızı almak isteyen kişi taksitli alım yapmak istiyor ancak banka kredisi kullanmak istemiyorsa, OtoSor’un kredisiz kefilsiz 48 aya varan taksit imkanından faydalanarak satın alma işlemini tamamlayabilir.

Her iki şekilde de, üyelerimiz araç bedellerini Otosor’dan peşin olarak alır.

Sigorta Hizmetleri

OtoSor araç finansman desteğinin yanı sıra avantajlı sigorta paketleri ile de hem zaman hem de bütçe tasarrufu yapmanızı sağlar.

Trafik ve Kasko Sigortası ihtiyaçlarınızda sigorta şirketlerinin sunduğu sigorta tekliflerine, poliçe tutarlarına ve poliçe kapsamlarına OtoSor vasıtasıyla çok kısa bir süre içerisinde ulaşarak, poliçenizi kolayca satın alabilirsiniz.

0+

Toplam Araç

0+

Aktif Kullanıcı

0+

Satılan Araç

0%

Mutlu Müşteri

Top