Station Wagon Araçlar

Çatı bölümü arabanın arka kısmına kadar uzayan ve genellikle 5 kapılı olan Station Wagon araç seçenekleri hem çok sayıda yolcuyu hem de ağır kargo paketlerini taşıyabilme özelliğini bir arada sunar. Yüksek yük taşıma kapasitesine rağmen en konforlu modeller bu araç kategorisine dahildir. Sizler de bu araçların sunduğu avantajlardan faydalanmak isterseniz, 2. el Station Wagon seçenekleri sayesinde seçkin markaların kaliteli modellerine ekonomik fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Station Wagon Araç Tipinin Güçlü ve Avantajlı Özellikleri

Station araç modellerinin arka koltukları katlandığında bagaj hacmi ortalama iki katına çıkar. Farklı modellere göre bu hacim 600 kg’a kadar ulaşabilir. Bu sebeple bu araçlar genellikle mal teslimatında tasarruf etmeyi tercih eden küçük işletmeler tarafından kullanılır. Ancak, geniş iç hacmi ve konforu sayesinde kalabalık aileler için de ideal bir seçenektir. Ayrıca bu arabalar aşağıdaki avantajları da sizlere sunar:

● Station araçlar beş veya daha fazla yolcu alabildiği için ideal bir aile arabasıdır. Katlanabilir koltukları, yükün yerleştirilebileceği ekstra alan sağlar. Bir yolculuğa çıkıyorsanız ve kamp malzemeleri, valiz gibi büyük eşyaları saklamak için geniş bir alana ihtiyaç duyuyorsanız son derece avantajlıdır.

● Hemen hemen tüm modeller dinamik olmalarıyla ünlüdür. Crossovers ve SUV araçlar kadar yüksek olmadıkları için düşük ağırlık merkezlerine sahiptir. Bu sebeple station kasa araba modellerinden birini satın aldığınız zaman daha hızlı ve pratik sürüş sağlayan bir yardımcı tercih etmiş olursunuz.

● Bu araç modellerinin her biri, alçak ve düzgün gövdesi ile ön plana çıkar. Gövde yapısı sayesinde bu modeller, aerodinamik avantajın yanı sıra yakıt verimliliği de sunar. Ayrıca markaya göre değişiklik gösterse de tüm seçeneklerin gövdesi alternatiflerine göre daha hafiftir. Bu da daha az yakıt tüketimine katkı sağlar.

Station araba fiyatları markasına, modeline ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Hem konfor hem de sağladığı avantajlar göz önüne alındığında sedan araçlardan daha yüksek fiyatlara sahip olduğu görülebilir. Ancak ikinci el araba seçenekleri sayesinde bu araç tipine avantajlı rakamlar ödeyerek sahip olmak mümkün olur.


Farklı Markaların Birbirinden Özel Station Wagon Araç Modelleri

Station otomobil almanın avantajlarından en önemlisi geniş seçenek yelpazesinin olmasıdır. Bu seçenekler büyük, orta veya küçük taşıma kapasitesi ile sizlere sunulur. Ayrıca bu araç tipinde spor, ekonomik ve lüks sınıfları da dahil olmak üzere pek çok farklı alternatifi bulmanız mümkündür. Bu alternatifler arasında karşınıza çıkan Volvo, station araba modelleri konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. Örneğin station kasaya sahip olan Volvo V60 aynı motoru ve beygir gücünü kullanan XC60’a göre 90 kg daha fazla ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir. Özellikle 2. el Station Wagon araçlar içinde en çok tercih edilenlerden birisi de Renault Megane Sport Tourer’dir. Bu araç geniş kapasitesinin yanı sıra dizel motor seçeneği ile avantaj sağlar.

Farklı markaların birbirinden özel 2. el Station Wagon modelleri OtoSOR’da sizleri bekler. Beğendiğiniz modele avantajlı fiyatlarla aynı gün sahip olabilirsiniz.


2. El Station Wagon Araç Modelleri Kişiye Özel Ödeme Seçenekleriyle OtoSOR’da!

Hem taşımada pratiklik sunması hem de tam bir aile arabası olması sebebiyle Station Wagon araba modelleri ikinci el piyasasında en çok tercih edilen araç tipleri arasında yer alır. Bu araçlar ek depolama alanıyla birlikte sedan benzeri sürüş kalitesini ve SUV araçlardaki konforu beraberinde getirir. OtoSOR, tüm müşterilerine kişiye özel taksit seçeneklerini, anlaşmalı olduğu ekspertiz firmalarından online ekspertiz randevularıyla birlikte sunar. Böylelikle tüm kullanıcılar araçlarına hem güvenle hem de cazip satın alma seçenekleriyle sahip olabilir.

İhtiyacınıza göre seçebileceğiniz farklı modellerdeki 2. el Station Wagon araç çeşitleri için ilanları inceleyebilir, aşağıdaki butona tıklayarak OtoSOR'un vadeyle otomobil satın alım sistemiyle tanışabilirsiniz.