Kombi Araçlar

Kombi araçlar “Kombivan” olarak bilinen sınıfın üyeleri olarak karşımıza çıkıyor. Aslında ilk kombi arabalar hafif ticari araçlar olarak tasarlanmış olsalar da zaman içerisinde kalabalık aileler tarafından kullanılmaya başlandı. Günümüzde ailelerin ve yolculuk yapmayı seven grupların tercih ettiği bu araçlar, özellikle yük taşıma kapasiteleri nedeniyle firmalar tarafından da sıkça kullanılıyor. Ayrıca; genellikle dizel yakıt tüketimi yaptıkları ve motor kullanımını verimli bir şekilde sağladıkları için firmalara ulaşım masraflarını düşürmede yardımcı oluyor.

Kombi Araçlar İle En Geniş Bagaj İmkânı Sizde

İç hacmi oldukça geniş olan bu otomobillerin çok geniş bagaj kullanım imkânı olmakla birlikte oturma konforu da klasik binek araçlardan üstün görünüyor. Mal ve eşya taşımak için daha geniş bir alana ihtiyaç duyduğunuzda arka koltukların yatırılabiliyor oluşu, ek bagaj alanı elde etmenizi sağlıyor. Ayrıca birçok kombi van araç, tavana ekstra bagaj takma imkânı da tanıyor. Kapılarının genellikle sürgülü şekilde tasarlanması, park sırasında ekstra kapı açma alanı yaratma stresini ortadan kaldırıyor. Yerden yüksek oldukları için sürüş sırasında daha geniş bir yol algılama deneyimi yaşatan kombi tipi araçlar emniyetli bir yolculuk yapmanıza yardımcı oluyor.


5 Kişilik Yolcu Kapasitesi İle Kombi Kasa Araba Ailelerin Tercihi

Kombi araba üreten otomobil markalardan en çok tercih edilenler Renault, Volkswagen ve Fiat olarak karşımıza çıkıyor. Ülkemizde oldukça rağbet gören bu markalara trafikte sıkça rastlamak mümkün. Özellikle 5 kişilik yolcu kapasitesinin olması araçları aileler için de cazip duruma getiriyor. Piyasadaki kombi araçlara göz atılacak olunursa Renault araçlar, 1000 litre üzeri bagaj hacmi sunarken düşük yakıt tüketimi ve verimli motor kullanımı ile dikkat çekiyor. Volkswagen, Alman kalitesini arkasına alırken farklı motor ve iç tasarım özellikleri ile rakiplerinden ayrılıyor. Fiat ise farklı kullanıcı gruplarına özel olarak tasarladığı model seçenekleri ile her sürücüye cevap verebiliyor.


En Uygun 2. El Kombi Araçlar OtoSOR’da!

Kombi tipi araç satın almak isteyen kullanıcılar için birbirinden farklı onlarca seçenek sunan OtoSOR, güvenli bir şekilde araç sahibi olmanızı sağlıyor. Detaylı filtreleme özelliği sayesinde ihtiyacınız olan aracı bulmanız kolaylaşıyor. Sizi hayalinizdeki araç ile buluşturmayı hedefleyen OtoSOR, avantajlı ödeme seçenekleri ile zorlanmadan otomobil sahibi olmanıza imkân tanıyor. Hemen 2. el kombi araba modellerini inceleyebilir ve hayalinizdeki otomobile başvurunuzun onaylandığı gün içerisinde sahip olabilirsiniz. Bütçenize en uygun planı belirleyip 2. el bir kombi araca sahip olmak bir tık uzağınızda!

Hayalinizdeki ikinci el kombi araç modeline sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayarak OtoSOR'un vadeyle otomobil satın alım sistemiyle hemen tanışın: